مقالات آموزشی

اندیشه آنلاین طراح راه حل های آنلاین برای برندها می باشد

Web Development

تا به حال، با این سؤال رو به رو شده‌اید که منظور از توسعه وب چیست و توسعه دهنده Front End چه تفاوتی با توسعه دهنده Back End دارد و هر کدام آن‌ها کدام دسته از وظایف را برعهده دارند؟ پس به خواندن ادامه دهید.

UX Design

اصلاً بعید نیست که وقتی کلمه UX را می‌شنوید به‌طور ناخودآگاه ذهنتان تنها به سمت طراحی سایت سوق پیدا کند. اما جالب است بدانید که مفهوم UX نه تنها در این زمینه بلکه در تمام صنایع و فناوری‌های مربوط به طراحی رایج است.

Database Design

ابتدا به بررسی درس طراحی پایگاه داده که یکی از درس‌های مهم مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار به شمار می‌آید پرداخته شده است. سپس، طراحی پایگاه داده به طور کامل و جامع مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت، فیلم‌های آموزش پایگاه داده به زبان فارسی و همراه با مثال، معرفی شده‌اند.

HTML & CSS

اگر شما هم طراح وب باشید و به این مقوله علاقه داشته باشید و فعالیت در این زمینه و یادگیری بیشتر یکی از اهداف شما باشد، از جمله بدیهی ترین اطلاعاتی که لازم است به آن تسلط پیدا کنید؛ مفاهیم مرتبط با اچ تی ام ال (HTML) و سی اس اس (CSS) می باشد.

JQuery

jQuery یک کتابخانه از جاوا اسکریپت است که پیمایش اسناد اچ تی ام ال ، رسیدگی به رویدادها، متحرک سازی و تعاملات ای جکس (AJAX) را به منظور توسعه سریع وب تسهیل می کند. jQuery به گونه ای طراحی شده است تا روشی را که با آن جاوا اسکریپت را می نویسید تغییر دهد.

Bootstrap

Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است که شامل دستورات HTML، CSS و توابع جاوا اسکریپت جهت تولید و نمایش فرم ها، دکمه ها، تب ها، ستون ها و سایر المان های مورد نیاز طراحی وب می باشد.

با انجام دادن یاد بگیرید

از ابتدا تا انتها بارها پیش می آید که برنامه شما دچار خطاهایی می شود که رفع آن برای شما بسیار دشوار می شود. این باعث می شود که شما از ادامه کار منصرف شوید و با خود بگویید که استعداد کافی برای یادگیری و ادامه را ندارید.

هیچ گاه هنگام بروز خطا در برنامه خود نا امید نشوید. بلکه خوشحال هم باشید. چون قرار است مطلب و تکنیک جدیدی یاد بگیرید. متن خطای خود را گوگل کنید. در انجمن ها و وبسایت های مربوطه ثبت نام کنید و علت را از حرفه ای ترها بپرسید.

جهت دادن به مسیر یادگیری

سعی کنید برای شروع، مسیر درست را برای ادامه انتخاب کنید و ببینید به کدام یک از این نوع زبان ها علاقه دارید.

مثلا زبان برنامه نویسی سی شارپ ، زبان برنامه نویسی پایتون ، زبان برنامه نویسی جاوا، زبان برنامه نویسی php , زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت از جمله زبان های برنامه نویسی دسکتاپ و تحت وب هستند که بسیار قدرتمند و محبوب می باشند.

به اهداف خود برسید

یکی از عوامل موفقیت در شروع برنامه نویسی تمرین زیاد به صورت مداوم و روزانه است. به هیچ وجه تمرین را متوقف نکنید و فاصله زمانی زیاد بین تمرین ها نیندازید. ساده ترین پروژه ها و الگریتم ها را از اینترنت دریافت کنید و خود به آن فکرکنید و کد بزنید.

تمام مجموعه اندیشه آنلاین برای ساخت اولین نمونه شما در کنار شما خواهد بود

ما به شما کمک خواهیم کرد که برای رسیدن به اهداف خود قدم به قدم رو به جلو حرکت کنید و در تمام این مدت حضور ما رو در کنار خود حس خواهید کرد

لوگو

vahid, andisheonline

دوره های رایگان

شما عزیزان می توایم این دوره ها را در صفحات اجتماعی ما دنبال کنید و بدیهی است که این دوره ها بصورت کامل نیاز های شما را بر طرف نکند.

 

دوره های پرمیوم

در این دوره ها سعی شده که متناسب با دوره ای که شما انتخاب میکیند بتوانیم بهترین کیفیت آموزشی را در کنار کمترین هزینه به شما عزیزان ارایه کنیم.

برای شروع آماده اید؟

×